Therapists 2017-06-18T20:25:11+00:00

Find a Therapist with Health Factory Products Near You!

(Vind een therapeut dichtbij met Health Factory producten!)

 

Prakash Medical Ayurveda en Meditatie
Dr. Prakash Madari
06-16523622
info@prakashayurveda.nl
Cannenburch 80
8226 RS Lelystad


Stefan Gyarmathy
info@zonvitares.nl
Kloosterweg 41
4317 NG Schuddebeurs


John Militie
06-54315804
info@johnmilitie.nl
p/a Schepen van der Portenstraat 70
6042 VD Roermond


Jacqueline Stallman
06-53832376
info@hechicerablanca.nl
Gierstraat 2a
2011 GD Haarlem


Praktijk Totaal Balans
Margriet & Ronald van Schaik
0297563373/ 0650656057
margriet@praktijktotaalbalans.nl
Muur 90
1422 PL Uithoorn


Imgrid Faber
06 – 48 56 98 24
imgridfaber@gmail.com
Burgemeester Lambooylaan 35
1217 LC Hilversum


Huidverzorgingssalon Ria Prins
0174-513543
riaprins7@gmail.com
Rembrandtstraat 7
2678 AT De Lier


Progressieve Geneeskunde
Nel en Donald Idsinga
0521-371456
nelidsinga@planet.nl
Oeverweg 1
8371 TH Scheerwolde


Anneke Kruit
06-11303071
info@annekekruit.nl
Rodelaan 5 2272 JA
Voorburg


Klasiris Natuurgerichte Therapie
Klaske Zijlstra
0511-476432
k.zijlstra@stedon.nl
De Zwette 26
9257 RP Noordbergum/Veenwouden


OrthoVivo
Sabine Slob-Verkaik
06-16007103
info@orthovivo.nl
Dunantsingel 168A
2806 JE Gouda


Luxpura
Sjoerd en Myrthe
sjoerd@luxpura.nl
myrthe@luxpura.nl
Stephensonstraat 33
2014 KB Haarlem

R.A.H. Engels
sivas@auriculo@xs4all.nl
Van Kinsbergenstraat 12
2041 KK Zandvoort


Alex Polman
06-33053993
ekovitaal@gmail.com
2041 AB Zandvoort


Praktijk Natuurgeneeskracht
Ingeborg Engelsma
023-5712030/0651272174
info@natuurgeneeskracht.nl
Stationsplein 12
2041 AB Zandvoort


Divalis
Judith Nicolaas
06-81164402
Judith@divalis.nl
Ramplaan 108
2015 GZ Haarlem


Complimed Behandelcentrum
Adrienne van ‘t Hoog
0495 52 66 01
complimedmedical@icloud.com
Schoutlaan 4a
6002 AE Weert


Sana Praktijk
Colette Mohlmann
076-5935332/0644528556
cmohlmann@sanapraktijk.nl
Molenstraat 52
4844 AP Terheijden


Karen van der Zijden
06-18835809
kvdzijden@orthodietist.nl
Oudwijkerdwarsstraat 50
3581 LG Utrecht


Praktijk voor Integrale Geneeskunde
Paul Frishert
0165 508603/ 076 8871893
praktijk@mesoloog.info
De Hoge Akker 4
Zwaluwstraat 29
Hoeven, Breda